Vietnam uçuşlarını bulun ve rezervasyon yapın

Etihad Havayolları ile Vietnam'a uçuş rezervasyonunuzu yaptırın

0Misafirler

AED 2253 başlangıç fiyatıyla Vietnam uçuşlarında en iyi indirimleri yakalayın

Abu Dhabi (AUH) varış Hanoi (HAN)

Gidiş Sun 12 Jan 2020,
Dönüş Sun 12 Jan 2020
kalkış AED2253*

Düsseldorf (DUS) varış Ho Chi Minh Kenti (SGN)

Gidiş Tue 26 Nov 2019,
Dönüş Tue 26 Nov 2019
kalkış EUR932*

Abu Dhabi (AUH) varış Ho Chi Minh Kenti (SGN)

Gidiş Sun 24 Nov 2019,
Dönüş Sun 24 Nov 2019
kalkış AED3013*

Paris (CDG) varış Ho Chi Minh Kenti (SGN)

Gidiş Thu 7 Nov 2019,
Dönüş Thu 7 Nov 2019
kalkış EUR784*

Londra (LHR) varış Hanoi (HAN)

Gidiş Tue 22 Oct 2019,
Dönüş Tue 22 Oct 2019
kalkış GBP767*

Riyad (RUH) varış Ho Chi Minh Kenti (SGN)

Gidiş Tue 10 Dec 2019,
Dönüş Tue 10 Dec 2019
kalkış SAR5244*

Frankfurt (FRA) varış Hanoi (HAN)

Gidiş Tue 26 Nov 2019,
Dönüş Tue 26 Nov 2019
kalkış EUR778*

Amsterdam (AMS) varış Ho Chi Minh Kenti (SGN)

Gidiş Thu 28 Nov 2019,
Dönüş Thu 28 Nov 2019
kalkış EUR1025*

Paris (CDG) varış Hanoi (HAN)

Gidiş Tue 17 Dec 2019,
Dönüş Tue 17 Dec 2019
kalkış EUR1405*

Münih (MUC) varış Ho Chi Minh Kenti (SGN)

Gidiş Wed 23 Oct 2019,
Dönüş Wed 23 Oct 2019
kalkış EUR848*

Milano (MXP) varış Ho Chi Minh Kenti (SGN)

Gidiş Wed 1 Jan 2020,
Dönüş Wed 1 Jan 2020
kalkış EUR2040*

Milano (MXP) varış Hanoi (HAN)

Gidiş Tue 5 Nov 2019,
Dönüş Tue 5 Nov 2019
kalkış EUR650*

Brüksel (BRU) varış Ho Chi Minh Kenti (SGN)

Gidiş Wed 23 Oct 2019,
Dönüş Wed 23 Oct 2019
kalkış EUR956*

Johannesburg (JNB) varış Ho Chi Minh Kenti (SGN)

Gidiş Sun 22 Dec 2019,
Dönüş Sun 22 Dec 2019
kalkış ZAR15186*

Amsterdam (AMS) varış Hanoi (HAN)

Gidiş Wed 25 Dec 2019,
Dönüş Wed 25 Dec 2019
kalkış EUR1381*

Frankfurt (FRA) varış Ho Chi Minh Kenti (SGN)

Gidiş Tue 19 Nov 2019,
Dönüş Tue 19 Nov 2019
kalkış EUR818*

Riyad (RUH) varış Hanoi (HAN)

Gidiş Tue 7 Jan 2020,
Dönüş Tue 7 Jan 2020
kalkış SAR3950*

Barselona (BCN) varış Hanoi (HAN)

Gidiş Tue 17 Dec 2019,
Dönüş Tue 17 Dec 2019
kalkış EUR1369*
Son zamanlarda başkaları tarafından görüntülenen gidiş dönüş ücretleri

content--disclaimer-not-italy-origin