Sri Lanka uçuşlarını bulun ve rezervasyon yapın

Etihad Havayolları ile Sri Lanka'ya uçuş rezervasyonunuzu yaptırın

0Misafirler

AED 1163 başlangıç fiyatıyla Sri Lanka uçuşlarında en iyi indirimleri yakalayın

Abu Dhabi (AUH) varış Kolombo (CMB)

Gidiş Sat 16 Nov 2019,
Dönüş Sat 16 Nov 2019
kalkış AED1163*

Moskova (DME) varış Kolombo (CMB)

Gidiş Fri 22 Nov 2019,
Dönüş Fri 22 Nov 2019
kalkış RUB28499*

Londra (LHR) varış Kolombo (CMB)

Gidiş Thu 31 Oct 2019,
Dönüş Thu 31 Oct 2019
kalkış GBP536*

Toronto (YYZ) varış Kolombo (CMB)

Gidiş Sun 29 Sep 2019,
Dönüş Sun 29 Sep 2019
kalkış CAD1817*

Frankfurt (FRA) varış Kolombo (CMB)

Gidiş Thu 21 Nov 2019,
Dönüş Thu 21 Nov 2019
kalkış EUR502*

Nairobi (NBO) varış Kolombo (CMB)

Gidiş Tue 3 Sep 2019,
Dönüş Tue 3 Sep 2019
kalkış USD1338*

Münih (MUC) varış Kolombo (CMB)

Gidiş Thu 26 Sep 2019,
Dönüş Thu 26 Sep 2019
kalkış EUR501*

Paris (CDG) varış Kolombo (CMB)

Gidiş Wed 6 Nov 2019,
Dönüş Wed 6 Nov 2019
kalkış EUR518*

Brüksel (BRU) varış Kolombo (CMB)

Gidiş Wed 4 Sep 2019,
Dönüş Wed 4 Sep 2019
kalkış EUR568*

Kuveyt (KWI) varış Kolombo (CMB)

Gidiş Sat 7 Sep 2019,
Dönüş Sat 7 Sep 2019
kalkış KWD227*

Düsseldorf (DUS) varış Kolombo (CMB)

Gidiş Thu 12 Sep 2019,
Dönüş Thu 12 Sep 2019
kalkış EUR570*

Manchester (MAN) varış Kolombo (CMB)

Gidiş Tue 22 Oct 2019,
Dönüş Tue 22 Oct 2019
kalkış GBP717*

Dubai (XNB) varış Kolombo (CMB)

Gidiş Tue 24 Sep 2019,
Dönüş Tue 24 Sep 2019
kalkış AED1163*

Los Angeles (LAX) varış Kolombo (CMB)

Gidiş Tue 10 Sep 2019,
Dönüş Tue 10 Sep 2019
kalkış USD860*

Zürih (ZRH) varış Kolombo (CMB)

Gidiş Thu 31 Oct 2019,
Dönüş Thu 31 Oct 2019
kalkış CHF652*

Washington (IAD) varış Kolombo (CMB)

Gidiş Wed 11 Sep 2019,
Dönüş Wed 11 Sep 2019
kalkış USD1456*

Cenevre (GVA) varış Kolombo (CMB)

Gidiş Mon 14 Oct 2019,
Dönüş Mon 14 Oct 2019
kalkış CHF610*

Chicago (ORD) varış Kolombo (CMB)

Gidiş Tue 19 Nov 2019,
Dönüş Tue 19 Nov 2019
kalkış USD1502*
round-trip fares recently viewed by others

content--disclaimer-not-italy-origin