Sri Lanka uçuşlarını bulun ve rezervasyon yapın

Etihad Havayolları ile Sri Lanka'ya uçuş rezervasyonunuzu yaptırın

0Misafirler

AED 1243 başlangıç fiyatıyla Sri Lanka uçuşlarında en iyi indirimleri yakalayın

Abu Dhabi (AUH) varış Kolombo (CMB)

Gidiş Tue 10 Dec 2019,
Dönüş Tue 10 Dec 2019
kalkış AED1243*

Frankfurt (FRA) varış Kolombo (CMB)

Gidiş Wed 1 Jan 2020,
Dönüş Wed 1 Jan 2020
kalkış EUR570*

Paris (CDG) varış Kolombo (CMB)

Gidiş Mon 20 Jan 2020,
Dönüş Mon 20 Jan 2020
kalkış EUR484*

Londra (LHR) varış Kolombo (CMB)

Gidiş Thu 16 Jan 2020,
Dönüş Thu 16 Jan 2020
kalkış GBP497*

Moskova (DME) varış Kolombo (CMB)

Gidiş Mon 16 Dec 2019,
Dönüş Mon 16 Dec 2019
kalkış RUB27525*

Düsseldorf (DUS) varış Kolombo (CMB)

Gidiş Tue 7 Jan 2020,
Dönüş Tue 7 Jan 2020
kalkış EUR630*

Münih (MUC) varış Kolombo (CMB)

Gidiş Wed 15 Jan 2020,
Dönüş Wed 15 Jan 2020
kalkış EUR606*

Amsterdam (AMS) varış Kolombo (CMB)

Gidiş Thu 16 Jan 2020,
Dönüş Thu 16 Jan 2020
kalkış EUR619*

Zürih (ZRH) varış Kolombo (CMB)

Gidiş Mon 11 Nov 2019,
Dönüş Mon 11 Nov 2019
kalkış CHF687*

Nairobi (NBO) varış Kolombo (CMB)

Gidiş Thu 26 Dec 2019,
Dönüş Thu 26 Dec 2019
kalkış USD2492*

Toronto (YYZ) varış Kolombo (CMB)

Gidiş Tue 14 Jan 2020,
Dönüş Tue 14 Jan 2020
kalkış CAD1997*

Manchester (MAN) varış Kolombo (CMB)

Gidiş Mon 20 Jan 2020,
Dönüş Mon 20 Jan 2020
kalkış GBP568*

Brüksel (BRU) varış Kolombo (CMB)

Gidiş Mon 20 Jan 2020,
Dönüş Mon 20 Jan 2020
kalkış EUR656*

Toulouse (TLS) varış Kolombo (CMB)

Gidiş Tue 26 Nov 2019,
Dönüş Tue 26 Nov 2019
kalkış EUR583*

Cenevre (GVA) varış Kolombo (CMB)

Gidiş Mon 4 Nov 2019,
Dönüş Mon 4 Nov 2019
kalkış CHF643*

Milano (MXP) varış Kolombo (CMB)

Gidiş Tue 26 Nov 2019,
Dönüş Tue 26 Nov 2019
kalkış EUR625*

Johannesburg (JNB) varış Kolombo (CMB)

Gidiş Fri 6 Dec 2019,
Dönüş Fri 6 Dec 2019
kalkış ZAR10060*

Sidney (SYD) varış Kolombo (CMB)

Gidiş Thu 9 Jan 2020,
Dönüş Thu 9 Jan 2020
kalkış AUD7798*
Son zamanlarda başkaları tarafından görüntülenen gidiş dönüş ücretleri

content--disclaimer-not-italy-origin