Pakistan uçuşlarını bulun ve rezervasyon yapın

Etihad Havayolları ile Pakistan'a uçuş rezervasyonunuzu yaptırın

0Misafirler

AED 1013 başlangıç fiyatıyla Pakistan uçuşlarında en iyi indirimleri yakalayın

Abu Dhabi (AUH) varış İslamabad (ISB)

Gidiş Thu 13 Feb 2020,
Dönüş Thu 13 Feb 2020
kalkış AED1113*

Abu Dhabi (AUH) varış Lahor (LHE)

Gidiş Tue 17 Mar 2020,
Dönüş Tue 17 Mar 2020
kalkış AED1153*

Abu Dhabi (AUH) varış Karaçi (KHI)

Gidiş Sat 1 Feb 2020,
Dönüş Sat 1 Feb 2020
kalkış AED1013*

New York City (JFK) varış Lahor (LHE)

Gidiş Sun 9 Feb 2020,
Dönüş Sun 9 Feb 2020
kalkış USD936*

Manchester (MAN) varış İslamabad (ISB)

Gidiş Sun 1 Mar 2020,
Dönüş Sun 1 Mar 2020
kalkış GBP419*

Toronto (YYZ) varış Lahor (LHE)

Gidiş Sun 8 Mar 2020,
Dönüş Sun 8 Mar 2020
kalkış CAD1614*

Londra (LHR) varış İslamabad (ISB)

Gidiş Wed 19 Feb 2020,
Dönüş Wed 19 Feb 2020
kalkış GBP433*

Toronto (YYZ) varış Karaçi (KHI)

Gidiş Tue 14 Apr 2020,
Dönüş Tue 14 Apr 2020
kalkış CAD1397*

New York City (JFK) varış Karaçi (KHI)

Gidiş Thu 30 Jan 2020,
Dönüş Thu 30 Jan 2020
kalkış USD787*

Manchester (MAN) varış Lahor (LHE)

Gidiş Wed 26 Feb 2020,
Dönüş Wed 26 Feb 2020
kalkış GBP417*

Londra (LHR) varış Lahor (LHE)

Gidiş Tue 10 Mar 2020,
Dönüş Tue 10 Mar 2020
kalkış GBP421*

New York City (JFK) varış İslamabad (ISB)

Gidiş Thu 13 Feb 2020,
Dönüş Thu 13 Feb 2020
kalkış USD863*

Chicago (ORD) varış Lahor (LHE)

Gidiş Mon 10 Feb 2020,
Dönüş Mon 10 Feb 2020
kalkış USD775*

Toronto (YYZ) varış İslamabad (ISB)

Gidiş Tue 3 Mar 2020,
Dönüş Tue 3 Mar 2020
kalkış CAD1563*

Londra (LHR) varış Karaçi (KHI)

Gidiş Tue 18 Feb 2020,
Dönüş Tue 18 Feb 2020
kalkış GBP453*

Washington (IAD) varış Lahor (LHE)

Gidiş Sun 8 Mar 2020,
Dönüş Sun 8 Mar 2020
kalkış USD795*

Chicago (ORD) varış İslamabad (ISB)

Gidiş Tue 4 Feb 2020,
Dönüş Tue 4 Feb 2020
kalkış USD891*

Chicago (ORD) varış Karaçi (KHI)

Gidiş Thu 2 Apr 2020,
Dönüş Thu 2 Apr 2020
kalkış USD901*
Son zamanlarda başkaları tarafından görüntülenen gidiş dönüş ücretleri

content--disclaimer-not-italy-origin