Pakistan uçuşlarını bulun ve rezervasyon yapın

Etihad Havayolları ile Pakistan'a uçuş rezervasyonunuzu yaptırın

0Misafirler

AED 1193 başlangıç fiyatıyla Pakistan uçuşlarında en iyi indirimleri yakalayın

Abu Dhabi (AUH) varış Lahor (LHE)

Gidiş Mon 17 Jun 2019,
Dönüş Mon 17 Jun 2019
kalkış AED1293*

Abu Dhabi (AUH) varış İslamabad (ISB)

Gidiş Sun 16 Jun 2019,
Dönüş Sun 16 Jun 2019
kalkış AED1413*

Abu Dhabi (AUH) varış Karaçi (KHI)

Gidiş Tue 21 May 2019,
Dönüş Tue 21 May 2019
kalkış AED1193*

New York City (JFK) varış Lahor (LHE)

Gidiş Wed 10 Apr 2019,
Dönüş Wed 10 Apr 2019
kalkış USD1022*

Chicago (ORD) varış Karaçi (KHI)

Gidiş Thu 2 May 2019,
Dönüş Thu 2 May 2019
kalkış USD695*

Toronto (YYZ) varış Lahor (LHE)

Gidiş Tue 14 May 2019,
Dönüş Tue 14 May 2019
kalkış CAD1389*

Manchester (MAN) varış İslamabad (ISB)

Gidiş Thu 25 Apr 2019,
Dönüş Thu 25 Apr 2019
kalkış GBP496*

Toronto (YYZ) varış Karaçi (KHI)

Gidiş Sun 12 May 2019,
Dönüş Sun 12 May 2019
kalkış CAD1402*

Riyad (RUH) varış İslamabad (ISB)

Gidiş Sun 7 Apr 2019,
Dönüş Sun 7 Apr 2019
kalkış SAR1541*

New York City (JFK) varış Karaçi (KHI)

Gidiş Wed 17 Apr 2019,
Dönüş Wed 17 Apr 2019
kalkış USD961*

Londra (LHR) varış İslamabad (ISB)

Gidiş Tue 4 Jun 2019,
Dönüş Tue 4 Jun 2019
kalkış GBP497*

Londra (LHR) varış Karaçi (KHI)

Gidiş Tue 21 May 2019,
Dönüş Tue 21 May 2019
kalkış GBP464*

New York City (JFK) varış İslamabad (ISB)

Gidiş Tue 21 May 2019,
Dönüş Tue 21 May 2019
kalkış USD931*

Dammam (DMM) varış Lahor (LHE)

Gidiş Wed 22 May 2019,
Dönüş Wed 22 May 2019
kalkış SAR1295*

Manchester (MAN) varış Lahor (LHE)

Gidiş Tue 30 Apr 2019,
Dönüş Tue 30 Apr 2019
kalkış GBP463*

Dammam (DMM) varış İslamabad (ISB)

Gidiş Wed 15 May 2019,
Dönüş Wed 15 May 2019
kalkış SAR1279*

Sidney (SYD) varış İslamabad (ISB)

Gidiş Sat 18 May 2019,
Dönüş Sat 18 May 2019
kalkış AUD1228*

Londra (LHR) varış Lahor (LHE)

Gidiş Thu 30 May 2019,
Dönüş Thu 30 May 2019
kalkış GBP501*
round-trip fares recently viewed by others

content--disclaimer-not-italy-origin