Pakistan uçuşlarını bulun ve rezervasyon yapın

Etihad Havayolları ile Pakistan'a uçuş rezervasyonunuzu yaptırın

0Misafirler

AED 1163 başlangıç fiyatıyla Pakistan uçuşlarında en iyi indirimleri yakalayın

Abu Dhabi (AUH) varış İslamabad (ISB)

Gidiş Sun 10 Nov 2019,
Dönüş Sun 10 Nov 2019
kalkış AED1353*

Abu Dhabi (AUH) varış Lahor (LHE)

Gidiş Wed 16 Oct 2019,
Dönüş Wed 16 Oct 2019
kalkış AED1283*

Abu Dhabi (AUH) varış Karaçi (KHI)

Gidiş Tue 19 Nov 2019,
Dönüş Tue 19 Nov 2019
kalkış AED1163*

New York City (JFK) varış Lahor (LHE)

Gidiş Thu 24 Oct 2019,
Dönüş Thu 24 Oct 2019
kalkış USD902*

New York City (JFK) varış Karaçi (KHI)

Gidiş Sun 17 Nov 2019,
Dönüş Sun 17 Nov 2019
kalkış USD797*

New York City (JFK) varış İslamabad (ISB)

Gidiş Sun 13 Oct 2019,
Dönüş Sun 13 Oct 2019
kalkış USD874*

Toronto (YYZ) varış Karaçi (KHI)

Gidiş Sun 29 Sep 2019,
Dönüş Sun 29 Sep 2019
kalkış CAD1496*

Chicago (ORD) varış Karaçi (KHI)

Gidiş Thu 7 Nov 2019,
Dönüş Thu 7 Nov 2019
kalkış USD812*

Toronto (YYZ) varış Lahor (LHE)

Gidiş Fri 13 Sep 2019,
Dönüş Fri 13 Sep 2019
kalkış CAD1492*

Washington (IAD) varış Lahor (LHE)

Gidiş Wed 25 Sep 2019,
Dönüş Wed 25 Sep 2019
kalkış USD852*

Manchester (MAN) varış Lahor (LHE)

Gidiş Thu 19 Sep 2019,
Dönüş Thu 19 Sep 2019
kalkış GBP463*

Manchester (MAN) varış İslamabad (ISB)

Gidiş Sun 22 Sep 2019,
Dönüş Sun 22 Sep 2019
kalkış GBP458*

Washington (IAD) varış İslamabad (ISB)

Gidiş Sun 6 Oct 2019,
Dönüş Sun 6 Oct 2019
kalkış USD896*

Riyad (RUH) varış Lahor (LHE)

Gidiş Tue 5 Nov 2019,
Dönüş Tue 5 Nov 2019
kalkış SAR1908*

Londra (LHR) varış Lahor (LHE)

Gidiş Mon 7 Oct 2019,
Dönüş Mon 7 Oct 2019
kalkış GBP483*

Melbourne (MEL) varış İslamabad (ISB)

Gidiş Sun 6 Oct 2019,
Dönüş Sun 6 Oct 2019
kalkış AUD1275*

Washington (IAD) varış Karaçi (KHI)

Gidiş Wed 20 Nov 2019,
Dönüş Wed 20 Nov 2019
kalkış USD883*

Chicago (ORD) varış Lahor (LHE)

Gidiş Sun 6 Oct 2019,
Dönüş Sun 6 Oct 2019
kalkış USD862*
round-trip fares recently viewed by others

content--disclaimer-not-italy-origin