Nepal uçuşlarını bulun ve rezervasyon yapın

Etihad Havayolları ile Nepal'e uçuş rezervasyonunuzu yaptırın

0Misafirler

AED 1383 başlangıç fiyatıyla Nepal uçuşlarında en iyi indirimleri yakalayın

Abu Dhabi (AUH) varış Katmandu (KTM)

Gidiş Sat 8 Feb 2020,
Dönüş Sat 8 Feb 2020
kalkış AED1383*

Londra (LHR) varış Katmandu (KTM)

Gidiş Mon 3 Feb 2020,
Dönüş Mon 3 Feb 2020
kalkış GBP492*

Toronto (YYZ) varış Katmandu (KTM)

Gidiş Sat 25 Jan 2020,
Dönüş Sat 25 Jan 2020
kalkış CAD1452*

Moskova (DME) varış Katmandu (KTM)

Gidiş Tue 17 Mar 2020,
Dönüş Tue 17 Mar 2020
kalkış RUB33315*

New York City (JFK) varış Katmandu (KTM)

Gidiş Sun 9 Feb 2020,
Dönüş Sun 9 Feb 2020
kalkış USD690*

Amsterdam (AMS) varış Katmandu (KTM)

Gidiş Sun 8 Mar 2020,
Dönüş Sun 8 Mar 2020
kalkış EUR567*

Münih (MUC) varış Katmandu (KTM)

Gidiş Thu 26 Mar 2020,
Dönüş Thu 26 Mar 2020
kalkış EUR793*

Frankfurt (FRA) varış Katmandu (KTM)

Gidiş Sat 18 Apr 2020,
Dönüş Sat 18 Apr 2020
kalkış EUR837*

Paris (CDG) varış Katmandu (KTM)

Gidiş Tue 11 Feb 2020,
Dönüş Tue 11 Feb 2020
kalkış EUR539*

Bologna (BLQ) varış Katmandu (KTM)

Gidiş Wed 1 Apr 2020,
Dönüş Wed 1 Apr 2020
kalkış EUR2155*

Chicago (ORD) varış Katmandu (KTM)

Gidiş Sun 26 Jan 2020,
Dönüş Sun 26 Jan 2020
kalkış USD1122*

Sidney (SYD) varış Katmandu (KTM)

Gidiş Thu 6 Feb 2020,
Dönüş Thu 6 Feb 2020
kalkış AUD1283*

Edinburgh (EDI) varış Katmandu (KTM)

Gidiş Mon 2 Mar 2020,
Dönüş Mon 2 Mar 2020
kalkış GBP1156*

Belfast (BHD) varış Katmandu (KTM)

Gidiş Mon 23 Mar 2020,
Dönüş Mon 23 Mar 2020
kalkış GBP744*

Brüksel (BRU) varış Katmandu (KTM)

Gidiş Wed 29 Jan 2020,
Dönüş Wed 29 Jan 2020
kalkış EUR873*

Pisa (PSA) varış Katmandu (KTM)

Gidiş Fri 21 Feb 2020,
Dönüş Fri 21 Feb 2020
kalkış EUR1096*

Lyon (XYD) varış Katmandu (KTM)

Gidiş Wed 25 Mar 2020,
Dönüş Wed 25 Mar 2020
kalkış EUR774*
Son zamanlarda başkaları tarafından görüntülenen gidiş dönüş ücretleri

content--disclaimer-not-italy-origin