Kamboçya uçuşlarını bulun ve rezervasyon yapın

Etihad Havayolları ile Kamboçya'ya uçuş rezervasyonunuzu yaptırın

0Misafirler

EUR 660 başlangıç fiyatıyla Kamboçya uçuşlarında en iyi indirimleri yakalayın

Paris (CDG) varış Punon Pen (PNH)

Gidiş Thu 22 Aug 2019,
Dönüş Thu 22 Aug 2019
kalkış EUR660*

Abu Dhabi (AUH) varış Siem Reap (REP)

Gidiş Wed 24 Jul 2019,
Dönüş Wed 24 Jul 2019
kalkış AED2883*

Londra (LHR) varış Punon Pen (PNH)

Gidiş Wed 17 Jul 2019,
Dönüş Wed 17 Jul 2019
kalkış GBP871*

Frankfurt (FRA) varış Siem Reap (REP)

Gidiş Wed 31 Jul 2019,
Dönüş Wed 31 Jul 2019
kalkış EUR1102*

Cenevre (GVA) varış Punon Pen (PNH)

Gidiş Thu 25 Jul 2019,
Dönüş Thu 25 Jul 2019
kalkış CHF6602*

Paris (CDG) varış Siem Reap (REP)

Gidiş Thu 4 Jul 2019,
Dönüş Thu 4 Jul 2019
kalkış EUR811*

Dubai (XNB) varış Punon Pen (PNH)

Gidiş Sat 14 Sep 2019,
Dönüş Sat 14 Sep 2019
kalkış AED2883*

Düsseldorf (DUS) varış Punon Pen (PNH)

Gidiş Thu 5 Sep 2019,
Dönüş Thu 5 Sep 2019
kalkış EUR796*

Dammam (DMM) varış Punon Pen (PNH)

Gidiş Sun 4 Aug 2019,
Dönüş Sun 4 Aug 2019
kalkış SAR4159*

Zürih (ZRH) varış Punon Pen (PNH)

Gidiş Wed 10 Jul 2019,
Dönüş Wed 10 Jul 2019
kalkış CHF901*

Abu Dhabi (AUH) varış Punon Pen (PNH)

Gidiş Tue 6 Aug 2019,
Dönüş Tue 6 Aug 2019
kalkış AED7126*

Barselona (BCN) varış Siem Reap (REP)

Gidiş Thu 29 Aug 2019,
Dönüş Thu 29 Aug 2019
kalkış EUR2830*

Riyad (RUH) varış Siem Reap (REP)

Gidiş Wed 7 Aug 2019,
Dönüş Wed 7 Aug 2019
kalkış SAR12540*

Amsterdam (AMS) varış Siem Reap (REP)

Gidiş Wed 14 Aug 2019,
Dönüş Wed 14 Aug 2019
kalkış EUR1123*

Madrid (MAD) varış Punon Pen (PNH)

Gidiş Fri 12 Jul 2019,
Dönüş Fri 12 Jul 2019
kalkış EUR850*
round-trip fares recently viewed by others

content--disclaimer-not-italy-origin