İtalya uçuşlarını bulun ve rezervasyon yapın

Etihad Havayolları ile İtalya'ya uçuş rezervasyonunuzu yaptırın

0Misafirler

INR 35129 başlangıç fiyatıyla İtalya uçuşlarında en iyi indirimleri yakalayın

Abu Dhabi (AUH) varış Roma (FCO)

Gidiş Sat 16 Nov 2019,
Dönüş Sat 16 Nov 2019
kalkış AED3073*

Melbourne (MEL) varış Roma (FCO)

Gidiş Thu 7 Nov 2019,
Dönüş Thu 7 Nov 2019
kalkış AUD1555*

Abu Dhabi (AUH) varış Milano (MXP)

Gidiş Sat 5 Oct 2019,
Dönüş Sat 5 Oct 2019
kalkış AED2793*

Sidney (SYD) varış Roma (FCO)

Gidiş Mon 18 Nov 2019,
Dönüş Mon 18 Nov 2019
kalkış AUD1584*

Delhi (DEL) varış Roma (FCO)

Gidiş Wed 20 Nov 2019,
Dönüş Wed 20 Nov 2019
kalkış INR37138*

Bangkok (BKK) varış Roma (FCO)

Gidiş Mon 28 Oct 2019,
Dönüş Mon 28 Oct 2019
kalkış THB20015*

Manila (MNL) varış Roma (FCO)

Gidiş Thu 7 Nov 2019,
Dönüş Thu 7 Nov 2019
kalkış USD742*

Seul (ICN) varış Roma (FCO)

Gidiş Mon 21 Oct 2019,
Dönüş Mon 21 Oct 2019
kalkış KRW842200*

Kuala Lumpur (KUL) varış Milano (MXP)

Gidiş Thu 31 Oct 2019,
Dönüş Thu 31 Oct 2019
kalkış MYR2272*

Melbourne (MEL) varış Milano (MXP)

Gidiş Wed 30 Oct 2019,
Dönüş Wed 30 Oct 2019
kalkış AUD1291*

Cakarta (CGK) varış Roma (FCO)

Gidiş Wed 2 Oct 2019,
Dönüş Wed 2 Oct 2019
kalkış IDR12763800*

Sidney (SYD) varış Milano (MXP)

Gidiş Thu 17 Oct 2019,
Dönüş Thu 17 Oct 2019
kalkış AUD1235*

Bangkok (BKK) varış Milano (MXP)

Gidiş Thu 24 Oct 2019,
Dönüş Thu 24 Oct 2019
kalkış THB19300*

Hong Kong (HKG) varış Milano (MXP)

Gidiş Mon 28 Oct 2019,
Dönüş Mon 28 Oct 2019
kalkış HKD3930*

Brisbane (BNE) varış Milano (MXP)

Gidiş Wed 23 Oct 2019,
Dönüş Wed 23 Oct 2019
kalkış AUD1554*

Brisbane (BNE) varış Roma (FCO)

Gidiş Wed 9 Oct 2019,
Dönüş Wed 9 Oct 2019
kalkış AUD3315*

Delhi (DEL) varış Milano (MXP)

Gidiş Thu 17 Oct 2019,
Dönüş Thu 17 Oct 2019
kalkış INR35129*

Bangalore (BLR) varış Roma (FCO)

Gidiş Thu 3 Oct 2019,
Dönüş Thu 3 Oct 2019
kalkış INR49801*
round-trip fares recently viewed by others

content--disclaimer-not-italy-origin