İsviçre uçuşlarını bulun ve rezervasyon yapın

Etihad Havayolları ile İsviçre'ye uçuş rezervasyonunuzu yaptırın

0Misafirler

IDR 7772200 başlangıç fiyatıyla İsviçre uçuşlarında en iyi indirimleri yakalayın

Kuala Lumpur (KUL) varış Zürih (ZRH)

Gidiş Thu 9 May 2019,
Dönüş Thu 9 May 2019
kalkış MYR2335*

Abu Dhabi (AUH) varış Zürih (ZRH)

Gidiş Thu 20 Jun 2019,
Dönüş Thu 20 Jun 2019
kalkış AED2363*

Abu Dhabi (AUH) varış Cenevre (GVA)

Gidiş Wed 19 Jun 2019,
Dönüş Wed 19 Jun 2019
kalkış AED2713*

Sidney (SYD) varış Cenevre (GVA)

Gidiş Thu 30 May 2019,
Dönüş Thu 30 May 2019
kalkış AUD1732*

Bangkok (BKK) varış Zürih (ZRH)

Gidiş Sat 13 Apr 2019,
Dönüş Sat 13 Apr 2019
kalkış THB22485*

Singapur (SIN) varış Zürih (ZRH)

Gidiş Sun 16 Jun 2019,
Dönüş Sun 16 Jun 2019
kalkış SGD1098*

Sidney (SYD) varış Zürih (ZRH)

Gidiş Mon 13 May 2019,
Dönüş Mon 13 May 2019
kalkış AUD1276*

Kochi (COK) varış Zürih (ZRH)

Gidiş Mon 15 Apr 2019,
Dönüş Mon 15 Apr 2019
kalkış INR58116*

Şanghay (PVG) varış Cenevre (GVA)

Gidiş Wed 12 Jun 2019,
Dönüş Wed 12 Jun 2019
kalkış CNY4019*

Riyad (RUH) varış Cenevre (GVA)

Gidiş Wed 10 Apr 2019,
Dönüş Wed 10 Apr 2019
kalkış SAR3086*

Mumbai (BOM) varış Zürih (ZRH)

Gidiş Wed 5 Jun 2019,
Dönüş Wed 5 Jun 2019
kalkış INR45737*

Bangalore (BLR) varış Zürih (ZRH)

Gidiş Thu 4 Apr 2019,
Dönüş Thu 4 Apr 2019
kalkış INR85803*

Kolombo (CMB) varış Zürih (ZRH)

Gidiş Sun 14 Apr 2019,
Dönüş Sun 14 Apr 2019
kalkış LKR176970*

Cakarta (CGK) varış Zürih (ZRH)

Gidiş Mon 10 Jun 2019,
Dönüş Mon 10 Jun 2019
kalkış IDR7772200*

Phuket (HKT) varış Zürih (ZRH)

Gidiş Tue 23 Apr 2019,
Dönüş Tue 23 Apr 2019
kalkış THB25655*

Kuala Lumpur (KUL) varış Cenevre (GVA)

Gidiş Sun 19 May 2019,
Dönüş Sun 19 May 2019
kalkış MYR2501*

Manila (MNL) varış Zürih (ZRH)

Gidiş Mon 6 May 2019,
Dönüş Mon 6 May 2019
kalkış USD4662*

Melbourne (MEL) varış Cenevre (GVA)

Gidiş Thu 28 Mar 2019,
Dönüş Thu 28 Mar 2019
kalkış AUD1792*
round-trip fares recently viewed by others

content--disclaimer-not-italy-origin