Hong Kong, Çin uçuşlarını bulun ve rezervasyon yapın

Etihad Havayolları ile Hong Kong, Çin'e uçuş rezervasyonunuzu yaptırın

0Misafirler

GBP 454 başlangıç fiyatıyla Hong Kong, Çin uçuşlarında en iyi indirimleri yakalayın

Londra (LHR) varış Hong Kong (HKG)

Gidiş Wed 11 Sep 2019,
Dönüş Wed 11 Sep 2019
kalkış GBP454*

Manchester (MAN) varış Hong Kong (HKG)

Gidiş Tue 27 Aug 2019,
Dönüş Tue 27 Aug 2019
kalkış GBP481*

Abu Dhabi (AUH) varış Hong Kong (HKG)

Gidiş Fri 19 Jul 2019,
Dönüş Fri 19 Jul 2019
kalkış AED3193*

Madrid (MAD) varış Hong Kong (HKG)

Gidiş Thu 22 Aug 2019,
Dönüş Thu 22 Aug 2019
kalkış EUR526*

Riyad (RUH) varış Hong Kong (HKG)

Gidiş Sat 7 Sep 2019,
Dönüş Sat 7 Sep 2019
kalkış SAR3145*

Paris (CDG) varış Hong Kong (HKG)

Gidiş Tue 3 Sep 2019,
Dönüş Tue 3 Sep 2019
kalkış EUR526*

Münih (MUC) varış Hong Kong (HKG)

Gidiş Wed 7 Aug 2019,
Dönüş Wed 7 Aug 2019
kalkış EUR798*

Frankfurt (FRA) varış Hong Kong (HKG)

Gidiş Wed 7 Aug 2019,
Dönüş Wed 7 Aug 2019
kalkış EUR674*

Milano (MXP) varış Hong Kong (HKG)

Gidiş Thu 11 Jul 2019,
Dönüş Thu 11 Jul 2019
kalkış EUR602*

Düsseldorf (DUS) varış Hong Kong (HKG)

Gidiş Thu 8 Aug 2019,
Dönüş Thu 8 Aug 2019
kalkış EUR657*

Amsterdam (AMS) varış Hong Kong (HKG)

Gidiş Fri 27 Sep 2019,
Dönüş Fri 27 Sep 2019
kalkış EUR668*

Barselona (BCN) varış Hong Kong (HKG)

Gidiş Sat 14 Sep 2019,
Dönüş Sat 14 Sep 2019
kalkış EUR2235*

Cenevre (GVA) varış Hong Kong (HKG)

Gidiş Thu 4 Jul 2019,
Dönüş Thu 4 Jul 2019
kalkış CHF812*

Brüksel (BRU) varış Hong Kong (HKG)

Gidiş Wed 11 Sep 2019,
Dönüş Wed 11 Sep 2019
kalkış EUR533*

Cidde (JED) varış Hong Kong (HKG)

Gidiş Tue 16 Jul 2019,
Dönüş Tue 16 Jul 2019
kalkış SAR4071*

İstanbul (IST) varış Hong Kong (HKG)

Gidiş Thu 15 Aug 2019,
Dönüş Thu 15 Aug 2019
kalkış USD919*

Roma (FCO) varış Hong Kong (HKG)

Gidiş Thu 1 Aug 2019,
Dönüş Thu 1 Aug 2019
kalkış EUR1006*

Zürih (ZRH) varış Hong Kong (HKG)

Gidiş Thu 4 Jul 2019,
Dönüş Thu 4 Jul 2019
kalkış CHF771*
round-trip fares recently viewed by others

content--disclaimer-not-italy-origin