Fas uçuşlarını bulun ve rezervasyon yapın

Etihad Havayolları ile Fas'a uçuş rezervasyonunuzu yaptırın

0Misafirler

OMR 179 başlangıç fiyatıyla Fas uçuşlarında en iyi indirimleri yakalayın

Abu Dhabi (AUH) varış Kasablanka (CMN)

Gidiş Tue 4 Feb 2020,
Dönüş Tue 4 Feb 2020
kalkış AED1893*

Hong Kong (HKG) varış Kasablanka (CMN)

Gidiş Tue 7 Apr 2020,
Dönüş Tue 7 Apr 2020
kalkış HKD6317*

Abu Dhabi (AUH) varış Rabat (RBA)

Gidiş Wed 25 Mar 2020,
Dönüş Wed 25 Mar 2020
kalkış AED3953*

Abu Dhabi (AUH) varış Marakeş (RAK)

Gidiş Tue 3 Mar 2020,
Dönüş Tue 3 Mar 2020
kalkış AED3303*

Dammam (DMM) varış Kasablanka (CMN)

Gidiş Sun 26 Jan 2020,
Dönüş Sun 26 Jan 2020
kalkış SAR2168*

Kuala Lumpur (KUL) varış Kasablanka (CMN)

Gidiş Mon 23 Mar 2020,
Dönüş Mon 23 Mar 2020
kalkış MYR3341*

Bahreyn (BAH) varış Kasablanka (CMN)

Gidiş Sat 25 Jan 2020,
Dönüş Sat 25 Jan 2020
kalkış BHD231*

Sidney (SYD) varış Kasablanka (CMN)

Gidiş Sun 8 Mar 2020,
Dönüş Sun 8 Mar 2020
kalkış AUD3544*

Sidney (SYD) varış Marakeş (RAK)

Gidiş Sun 26 Jan 2020,
Dönüş Sun 26 Jan 2020
kalkış AUD2612*

Maskat (MCT) varış Kasablanka (CMN)

Gidiş Sun 26 Jan 2020,
Dönüş Sun 26 Jan 2020
kalkış OMR179*

Nairobi (NBO) varış Kasablanka (CMN)

Gidiş Thu 12 Mar 2020,
Dönüş Thu 12 Mar 2020
kalkış USD1048*

Haydarabad (HYD) varış Kasablanka (CMN)

Gidiş Mon 6 Apr 2020,
Dönüş Mon 6 Apr 2020
kalkış INR171806*

Mumbai (BOM) varış Kasablanka (CMN)

Gidiş Wed 29 Jan 2020,
Dönüş Wed 29 Jan 2020
kalkış INR74759*

Mumbai (BOM) varış Marakeş (RAK)

Gidiş Thu 5 Mar 2020,
Dönüş Thu 5 Mar 2020
kalkış INR86105*

Delhi (DEL) varış Agadir (AGA)

Gidiş Tue 25 Feb 2020,
Dönüş Tue 25 Feb 2020
kalkış INR81252*

İslamabad (ISB) varış Kasablanka (CMN)

Gidiş Wed 29 Jan 2020,
Dönüş Wed 29 Jan 2020
kalkış PKR212870*

Perth (PER) varış Kasablanka (CMN)

Gidiş Sun 26 Jan 2020,
Dönüş Sun 26 Jan 2020
kalkış AUD2045*

Sidney (SYD) varış Rabat (RBA)

Gidiş Thu 19 Mar 2020,
Dönüş Thu 19 Mar 2020
kalkış AUD3510*
Son zamanlarda başkaları tarafından görüntülenen gidiş dönüş ücretleri

content--disclaimer-not-italy-origin