Fas uçuşlarını bulun ve rezervasyon yapın

Etihad Havayolları ile Fas'a uçuş rezervasyonunuzu yaptırın

0Misafirler

OMR 195 başlangıç fiyatıyla Fas uçuşlarında en iyi indirimleri yakalayın

Abu Dhabi (AUH) varış Kasablanka (CMN)

Gidiş Fri 13 Sep 2019,
Dönüş Fri 13 Sep 2019
kalkış AED2313*

Abu Dhabi (AUH) varış Rabat (RBA)

Gidiş Wed 21 Aug 2019,
Dönüş Wed 21 Aug 2019
kalkış AED2573*

Dammam (DMM) varış Kasablanka (CMN)

Gidiş Sun 22 Sep 2019,
Dönüş Sun 22 Sep 2019
kalkış SAR2478*

Riyad (RUH) varış Kasablanka (CMN)

Gidiş Tue 9 Jul 2019,
Dönüş Tue 9 Jul 2019
kalkış SAR2541*

Abu Dhabi (AUH) varış Agadir (AGA)

Gidiş Fri 13 Sep 2019,
Dönüş Fri 13 Sep 2019
kalkış AED2703*

Tokyo (NRT) varış Kasablanka (CMN)

Gidiş Thu 4 Jul 2019,
Dönüş Thu 4 Jul 2019
kalkış JPY89880*

Bahreyn (BAH) varış Kasablanka (CMN)

Gidiş Tue 9 Jul 2019,
Dönüş Tue 9 Jul 2019
kalkış BHD215*

Dubai (XNB) varış Kasablanka (CMN)

Gidiş Wed 25 Sep 2019,
Dönüş Wed 25 Sep 2019
kalkış AED2713*

Singapur (SIN) varış Kasablanka (CMN)

Gidiş Tue 24 Sep 2019,
Dönüş Tue 24 Sep 2019
kalkış SGD2813*

Abu Dhabi (AUH) varış Marakeş (RAK)

Gidiş Sat 7 Sep 2019,
Dönüş Sat 7 Sep 2019
kalkış AED3303*

Bangkok (BKK) varış Kasablanka (CMN)

Gidiş Thu 5 Sep 2019,
Dönüş Thu 5 Sep 2019
kalkış THB28710*

Maskat (MCT) varış Kasablanka (CMN)

Gidiş Sat 27 Jul 2019,
Dönüş Sat 27 Jul 2019
kalkış OMR195*

Kuveyt (KWI) varış Kasablanka (CMN)

Gidiş Sun 7 Jul 2019,
Dönüş Sun 7 Jul 2019
kalkış KWD179*

Hong Kong (HKG) varış Kasablanka (CMN)

Gidiş Tue 24 Sep 2019,
Dönüş Tue 24 Sep 2019
kalkış HKD6010*

Sidney (SYD) varış Kasablanka (CMN)

Gidiş Tue 3 Sep 2019,
Dönüş Tue 3 Sep 2019
kalkış AUD2005*

Cidde (JED) varış Kasablanka (CMN)

Gidiş Mon 15 Jul 2019,
Dönüş Mon 15 Jul 2019
kalkış SAR2606*

Manila (MNL) varış Kasablanka (CMN)

Gidiş Thu 5 Sep 2019,
Dönüş Thu 5 Sep 2019
kalkış USD1882*

Sidney (SYD) varış Marakeş (RAK)

Gidiş Sun 15 Sep 2019,
Dönüş Sun 15 Sep 2019
kalkış AUD4397*
round-trip fares recently viewed by others

content--disclaimer-not-italy-origin