Çin uçuşlarını bulun ve rezervasyon yapın

Etihad Havayolları ile Çin'e uçuş rezervasyonunuzu yaptırın

0Misafirler

JPY 31410 başlangıç fiyatıyla Çin uçuşlarında en iyi indirimleri yakalayın

Abu Dhabi (AUH) varış Şanghay (PVG)

Gidiş Tue 24 Mar 2020,
Dönüş Tue 24 Mar 2020
kalkış AED2553*

Abu Dhabi (AUH) varış Pekin (PEK)

Gidiş Fri 6 Mar 2020,
Dönüş Fri 6 Mar 2020
kalkış AED2493*

Nagoya (NGO) varış Pekin (PEK)

Gidiş Wed 15 Apr 2020,
Dönüş Wed 15 Apr 2020
kalkış JPY31410*

Paris (CDG) varış Şanghay (PVG)

Gidiş Mon 30 Mar 2020,
Dönüş Mon 30 Mar 2020
kalkış EUR629*

Riyad (RUH) varış Pekin (PEK)

Gidiş Sat 29 Feb 2020,
Dönüş Sat 29 Feb 2020
kalkış SAR4176*

Londra (LHR) varış Pekin (PEK)

Gidiş Tue 17 Mar 2020,
Dönüş Tue 17 Mar 2020
kalkış GBP438*

Münih (MUC) varış Şanghay (PVG)

Gidiş Mon 17 Feb 2020,
Dönüş Mon 17 Feb 2020
kalkış EUR770*

Belgrad (BEG) varış Şanghay (PVG)

Gidiş Thu 16 Apr 2020,
Dönüş Thu 16 Apr 2020
kalkış EUR519*

Lagos (LOS) varış Pekin (PEK)

Gidiş Mon 27 Jan 2020,
Dönüş Mon 27 Jan 2020
kalkış USD872*

Kahire (CAI) varış Şanghay (PVG)

Gidiş Thu 12 Mar 2020,
Dönüş Thu 12 Mar 2020
kalkış EGP9744*

Kahire (CAI) varış Pekin (PEK)

Gidiş Sat 22 Feb 2020,
Dönüş Sat 22 Feb 2020
kalkış EGP10803*

Manchester (MAN) varış Şanghay (PVG)

Gidiş Sun 26 Jan 2020,
Dönüş Sun 26 Jan 2020
kalkış GBP445*

Amman (AMM) varış Şanghay (PVG)

Gidiş Sun 15 Mar 2020,
Dönüş Sun 15 Mar 2020
kalkış JOD711*

Atina (ATH) varış Şanghay (PVG)

Gidiş Sun 26 Jan 2020,
Dönüş Sun 26 Jan 2020
kalkış EUR665*

Abu Dhabi (AUH) varış Shenzhen (SZX)

Gidiş Sat 22 Feb 2020,
Dönüş Sat 22 Feb 2020
kalkış AED2993*

Kuveyt (KWI) varış Chengdu (CTU)

Gidiş Tue 4 Feb 2020,
Dönüş Tue 4 Feb 2020
kalkış KWD228*

Cidde (JED) varış Şanghay (PVG)

Gidiş Sat 15 Feb 2020,
Dönüş Sat 15 Feb 2020
kalkış SAR4382*

Amsterdam (AMS) varış Pekin (PEK)

Gidiş Sun 26 Jan 2020,
Dönüş Sun 26 Jan 2020
kalkış EUR1050*
Son zamanlarda başkaları tarafından görüntülenen gidiş dönüş ücretleri

content--disclaimer-not-italy-origin