Çin uçuşlarını bulun ve rezervasyon yapın

Etihad Havayolları ile Çin'e uçuş rezervasyonunuzu yaptırın

0Misafirler

JPY 40380 başlangıç fiyatıyla Çin uçuşlarında en iyi indirimleri yakalayın

Abu Dhabi (AUH) varış Pekin (PEK)

Gidiş Sun 8 Sep 2019,
Dönüş Sun 8 Sep 2019
kalkış AED2913*

Abu Dhabi (AUH) varış Şanghay (PVG)

Gidiş Sat 21 Sep 2019,
Dönüş Sat 21 Sep 2019
kalkış AED2533*

Nagoya (NGO) varış Pekin (PEK)

Gidiş Wed 10 Jul 2019,
Dönüş Wed 10 Jul 2019
kalkış JPY40380*

Londra (LHR) varış Pekin (PEK)

Gidiş Wed 7 Aug 2019,
Dönüş Wed 7 Aug 2019
kalkış GBP671*

Münih (MUC) varış Pekin (PEK)

Gidiş Tue 3 Sep 2019,
Dönüş Tue 3 Sep 2019
kalkış EUR670*

Dammam (DMM) varış Şanghay (PVG)

Gidiş Wed 3 Jul 2019,
Dönüş Wed 3 Jul 2019
kalkış SAR3588*

Manchester (MAN) varış Pekin (PEK)

Gidiş Fri 5 Jul 2019,
Dönüş Fri 5 Jul 2019
kalkış GBP829*

Frankfurt (FRA) varış Şanghay (PVG)

Gidiş Thu 5 Sep 2019,
Dönüş Thu 5 Sep 2019
kalkış EUR717*

Bahreyn (BAH) varış Pekin (PEK)

Gidiş Wed 25 Sep 2019,
Dönüş Wed 25 Sep 2019
kalkış BHD367*

Kahire (CAI) varış Şanghay (PVG)

Gidiş Wed 7 Aug 2019,
Dönüş Wed 7 Aug 2019
kalkış EGP14343*

Londra (LHR) varış Chengdu (CTU)

Gidiş Thu 5 Sep 2019,
Dönüş Thu 5 Sep 2019
kalkış GBP574*

Riyad (RUH) varış Şanghay (PVG)

Gidiş Wed 17 Jul 2019,
Dönüş Wed 17 Jul 2019
kalkış SAR4388*

Münih (MUC) varış Şanghay (PVG)

Gidiş Wed 10 Jul 2019,
Dönüş Wed 10 Jul 2019
kalkış EUR545*

Londra (LHR) varış Şanghay (PVG)

Gidiş Sun 8 Sep 2019,
Dönüş Sun 8 Sep 2019
kalkış GBP495*

Milano (MXP) varış Şanghay (PVG)

Gidiş Wed 3 Jul 2019,
Dönüş Wed 3 Jul 2019
kalkış EUR705*

İslamabad (ISB) varış Chengdu (CTU)

Gidiş Fri 5 Jul 2019,
Dönüş Fri 5 Jul 2019
kalkış PKR116454*

Münih (MUC) varış Chengdu (CTU)

Gidiş Thu 5 Sep 2019,
Dönüş Thu 5 Sep 2019
kalkış EUR790*

Belgrad (BEG) varış Şanghay (PVG)

Gidiş Mon 5 Aug 2019,
Dönüş Mon 5 Aug 2019
kalkış EUR575*
round-trip fares recently viewed by others

content--disclaimer-not-italy-origin